Obstarávanie

3D kamerový merací systém geometrie kolies automobilov (uč. pomôcka)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nitriansky samosprávny kraj
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
20 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
13 808,65
Zaplatené:
69.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38548000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
komplet
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

3D kamerový merací systém geometrie kolies automobilov ako učebnú pomôcku pre praktické vyučovanie autoopravárenských učebných odborov: 3D kamerová geometria s plošinovým 4 stĺpovým zdvihákom, doplneným o nápravový prízdvih; Ide celkove o 3 zariadenia – samotnú 3D geometriu, zdvihák (plošinový) a ručný nápravový prízdvih.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 3D kamerový merací systém na stĺpe s posuvnou traverzou (umiestnený pred zdvihákom) , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Samocentrujúce upínanie za disk kolesa v rozsahu 10"-24,5", s možnosťou rozšírenia do 28“ , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Merací a vyhodnocovací systém v jednoúčelovom priemyselnom PC , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Software a databanka geometrie na výmennej programovej kazete, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kompenzácia hádzavosti ráfov kolies - posunom vozidla, aj zdvihnutím vozidla , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Nastavovanie zbiehavosti aj bez fixácie volantu , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Nastavenie zbiehavosti postupom S-krivka odporučeným koncernom VAG , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: prípravok na brzdový pedál a volant, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zdvihák so setom k meraniu/nastavovaniu geometrie , Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Vybratie pre predné otočné dosky , Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet meracích kamier 3D systému, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Snímacie terče – hexagonálne, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Predné otočné dosky , Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Nápravový prízdvih – ručný hydraulický, nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 2000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka plošín , Jednotka: mm, Minimum: 4300, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Nosnosť zdviháka , Jednotka: kg, Minimum: 4000, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PROUNION a.s. 1 16 570,39 20% EUR 11. Máj 2017 137574

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×