Obstarávanie

Nákup výpočtovej techniky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
58 858,17
Konečná suma(Bez DPH):
40 845,14
Zaplatené:
69.39%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Podporuje rôzne prevádzkové režimy (smerovač, opakovač, klient, AP a WISP),  vyhovuje pre rôzne bezdrôtové aplikácie. Napríklad zapojením ethernetového  kábla do zásuvky vytvorí bezdrôtový hotspot. Pohodlne sa nasdieľa internetové pripojenie rýchlosťou 300 Mbps.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Štandardy, Hodnota / charakteristika: 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n; Technické vlastnosti: WiFi typ, Hodnota / charakteristika: WiFi 4; Technické vlastnosti: Pásma WiFi, Hodnota / charakteristika: 2,4 GHz; Technické vlastnosti: Funkcie, Hodnota / charakteristika: Prístupový bod (Access point), Router, Extender, Klient; Technické vlastnosti: Rýchlosť WiFi prenosu, Hodnota / charakteristika: 300 Mb/s; Technické vlastnosti: Prenosová rýchlosť LAN portov, Hodnota / charakteristika: 100 Mbit; Technické vlastnosti: Typ, Hodnota / charakteristika: Single-Band; Technické vlastnosti: Šifrovanie, Hodnota / charakteristika: WEP 64bit, WEP 128bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK; Technické vlastnosti: Konektory, Hodnota / charakteristika: LAN 2 ×,  USB 2.0 1×, 1 x WAN; Technické vlastnosti: Pokročilé funkcie, Hodnota / charakteristika: DMZ (De-militarised Zone), UPnP; Technické vlastnosti: DHCP funkcie, Hodnota / charakteristika: Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation, DynDns, NO-IP; Technické vlastnosti: Obsah belenia, Hodnota / charakteristika: Ethernetový kábel

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: WIFI router TP-LINK TL-WR802 N, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
tnTEL, s.r.o. 2 49 014,17 20% EUR 16. November 2020 291347

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×