Obstarávanie

Elektromobil


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Bardejov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
36 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
24 992,49
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34110000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je dodanie nového osobného motorového vozidla s elektrickým pohonom pre obecnú políciu. Vozidlo bude mať základnú sériovú výbavu vrátane nadstavbových požadovaných parametrov. Požadované parametre a vybavenie vozidla sú uvedené ako minimálne požiadavky, ktoré musí uchádzač pri predložení cenovej ponuky spĺňať. Ide o nové vozidlo 1 triedy kvality.; Obstarané vozidlo bude hradené z dotácie Environmentálneho fondu a z vlastných zdrojov. Z podmienok poskytnutia dotácie vyplývajú nasledovné podmienky:

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ motora, Hodnota / charakteristika: Synchrónny s permanentným magnetom; Technické vlastnosti: Prevodovka, Hodnota / charakteristika: Jednostupňová redukčná; Technické vlastnosti: Karoséria, Hodnota / charakteristika: Karoséria 5 dverová; Technické vlastnosti: Farba karosérie, Hodnota / charakteristika: Biela; Technické vlastnosti: Minimálna výbava, Hodnota / charakteristika: Ohrev batérií v prípade nízkych teplôt, Combo 2 - konektor na rýchlo nabíjanie jednosmerným prúdom, disky z ľahkej liatiny, LED denné svetlá,  LED predné i zadné svetlá, konektor na striedavý prúd; Technické vlastnosti: Minimálna výbava pre bezpečnosť, Hodnota / charakteristika: ESC, ABS, asistent pre rozjazd do kopca,  Airbag vodiča a spolujazdca, Predné a bočné airbagy vpradu a v zadu, kolenný airbag, systém autonómneho núdzového brzdenia AEB; Technické vlastnosti: Minimálna výbava pre bezpečnosť, Hodnota / charakteristika: Automatické uzamknutie vozidla pri rozjazde a odomknutie pri náraze, Safety Pack (BSD, RCTA, LCA), monitorovanie tlaku v pneumatikách; Technické vlastnosti: Minimálna vnútorná výbava, Hodnota / charakteristika: Elektrický posilňovač riadenia, výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča, látkové čalúnenie, El. ovládanie okien, El. vyhrievané zrkadlá, sedadlá a veniec volantu; Technické vlastnosti: Minimálne vnútorný výbava, Hodnota / charakteristika: Automatická klimatizácia, automatické odhmlievanie čelného skla; Technické vlastnosti: Minimálna vnútorná výbava, Hodnota / charakteristika: Zadná parkovacia kamera, predné a zadné parkovacie senzory, dažďový a svetelný senzor, Adaptívny tempomat, navigácia s min. 8" LCD, autorádio, ovládanie audiosystému na volante, bluetooth; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: Príslušenstvo k nabíjaniu, nabíjací kábel na pripojenie striedavého prúdu na nabíjacie stanice 16A , 230 V, nabíjací kábel na pripojenie striedavého prúdu na nabíjacie stanice 3 x 380 V,; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: gumové rohože, povinná výbava; Technické vlastnosti: Služby, Hodnota / charakteristika: 8 rokov asistenčná služba, 5 rokov zvýhodnená prehliadka

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: CO2 emisie, Jednotka: g/km, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0; Technické vlastnosti: Vysokonapäťový Lítium-iónový akumulátor s kapacitou, Jednotka: kwh, Minimum: 25, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon motora, Jednotka: kW, Minimum: 80, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dojazd vozidla, Jednotka: km, Minimum: 250, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Veľkosť batožinového priestoru, Jednotka: l, Minimum: 340, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záruka na batérie, Jednotka: rok, Minimum: 8, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záruka na vozidlo (bez obmedzenia počtu najazdených km), Jednotka: rok, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záruka na karosériu proti hrdzaveniu, Jednotka: rok, Minimum: 12, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet miest na sedenie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AUTOPOLIS, s.r.o. 4 29 990,99 20% EUR 27. September 2018 234495

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×