Obstarávanie

Nákup nového osobného motorového vozidla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 680,50
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34110000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Osobné motorové vozidlo kategória kompaktné vozidlá, palivo benzín, nie combi, biela farba

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Osobné vozidlo - palivo, Hodnota / charakteristika: benzín natural 95; Technické vlastnosti: Prevodovka, Hodnota / charakteristika: manuálna; Technické vlastnosti: Farba karosérie, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: protiblokovací systém bŕzd ABS, airbag vodiča a spolujazdca, bočné airbagy predných sedadiel; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: hlavové airbagy, manuálna klimatizácia, autorádio s ovládaním na volante ; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: minimálne 4 ks reproduktora k autorádiu, výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľné sadadlo vodiča, elektrické ovládanie predných okien; Technické vlastnosti: Požiadavka na vývavu vozidla, Hodnota / charakteristika: elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: delené a sklápateľné zadné sadadlá, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: rozmer kolies 16 palcov, vozidlo bude dodané na letných pneumatikách ; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: sada 4 ks zimných pneumatík, rezervné koleso alebo dojazdové koleso ; Technické vlastnosti: Požiadavka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: gumenné rohože, sada náhradných žiaroviek, výstražný trojuholník, zdvihák a kľúč na kolesá ; Technické vlastnosti: Požiadavaka na výbavu vozidla, Hodnota / charakteristika: LED denné svietenie, tempomat s obmedzovačom rýchlosti

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Osobné vozidlo - objem motora, Jednotka: liter, Minimum: 1,19, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Osobné vozidlo - celková dlžka vozidla bez ťažného zariadenia, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 4400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Osobné vozidlo - rázvor (vziadenosť osí náprav), Jednotka: mm, Minimum: 2 645, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Osobné vozidlo - rozchod kolies vpredu, Jednotka: mm, Minimum: 1 530, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková výška vozidla bez antény, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 1 500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Počet dverí vozidla, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Počet sedadiel, Jednotka: počet, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Počet najazdených kilometrov, Jednotka: km, Minimum: , Maximum: 100, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AutoMarket TRENČÍN s.r.o. 1 10 416,60 20% EUR 3. Február 2016 100995

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×