Obstarávanie

Počítač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Základná škola, Seňa 507
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 040,83
Zaplatené:
69.38%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30200000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
Zostava (PC+prísluš.) v ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelársky počítač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Počítač, Hodnota / charakteristika: Procesor i5-4590 3,7GHz, 1xRAM 8GB DDR3-1600 ( 32GB max. voľné sloty 3 ), 500GB SATA HDD 7200ot. 1x voľný slot pre HDD, Grafická karta Intel HD, DVDRW, Gigabit Ethernet; Technické vlastnosti: 2. Parametre, Hodnota / charakteristika: Rozhranie 1x DisplayPort 1x VGA 4x USB 3.0 4x USB 2.0 1x RJ-45, audio in, audio out ; Technické vlastnosti: 3. Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: prevedenie T/D, USB klávesnica slovenská, USB myš, Nainštalovaný OS slovenská lokalizácia Windows 10, Antivírusový softvér s 2 ročnou podporou aktualizácií,Monitor LCD LED 24 palcov Full HD, akt repr; Technické vlastnosti: 4. Technická podpora, Hodnota / charakteristika: 3 hodinová podpora pri inštalácii, konfigurácií, aktualizácií OS, SW aplikácií, klientov, sieťových nastavení, vytvorenie recovery médií na obnovu systému.; Technické vlastnosti: 4. Technická podpora, Hodnota / charakteristika: V prípade poruchy počas inštalácie a konfigurácie výmena do 24 hodín za úplne nový kus. Technická podpora bude poskytnutá podľa potrieb, najneskôr do 3 mesiacov od dodania hardwaru.

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SHARK Computers, a.s. 2 1 249,00 20% EUR 10. Marec 2016 103532

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×