Obstarávanie

Neurodiagnostický prístroj EEG/EMG-EP


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
29 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
24 166,66
Zaplatené:
83.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33121100-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroj kompatibilný so zariadeniami značky Nicolet; Elektroencefalograf a elektromyograf s evokovanými potenciálmi v jednom systéme; jeden spoločný databázový systém na evidenciu pacientov a vyšetrení s EEG aj s EMG-EP; operačný systém Windows 7; obrazovka min. 20“; min. 2 GB RAM; min. 500GB pevný disk; klávesnica, myš, tlačiareň; izolačný transformátor na zníženie šumu; pojazdný vozík na zostavu; Požiadavky na časť EEG: natáčacia + prehliadacia stanica so spoločnou databázou prepojené pomocou LAN; EEG musí umožňovať: natáčanie záznamov EEG, vyhodnocovanie záznamov EEG, automatické generovanie reportov, tlač reportov a EEG kriviek, archiváciu záznamov na CD/DVD; EEG zosilňovač: 32 kanálov, min. 9 konfigurovateľných ako bipolar AC, min. 1 konfigurovateľný ako DC, pripojenie zosilňovača: RJ45 (ethernet); analog/digital converter: 16bit; Šum: max. 1.5µV pk-pk @ 0,1 – 100 Hz; Vstupná impedancia: min. 100MΩ; Vzorkovacia frekvencia (voliteľná softvérovo): 125, 250, 500, 1000, 2000; Anti-Aliasing Filter cut off frekvencia: 500Hz; súčasťou dodávky musí byť aj LED fotostimulátor na mobilnom stojane- frekvencia zábleskov 1-60 Hz; súčasťou musí byť aj spotrebný materiál potrebný na bežné vyšetrenia- 2x EEG čiapka, pripojovací adaptér, hrudný pás, ušné elektródy, abrazívna pasta, EEG gél + tupá ihla na aplikáciu gélu; ďalšie možnosti rozšírenia EEG: ďalšie prehliadacie stanice, softvér na detekciu hrotov, softvérový balíček na sledovanie trendov, EEG dlhodobý monitoring, EEG video, rozšírenie na polysomnografiu, HL7 kompatibilita cez VLink interfejs; Požiadavky na časť EP: EP (VEP, BAEP), možnosť rozšíriť na plnohodnotné EMG (NCS, ihlová EMG); aplikácie musia byť voľne konfigurovateľné, detekcia impedancií zapojených elektród priamo z aplikačného softvéru; Hardvér k EP: samostatná PC stanicazosilňovač, min. 4 kanály, každý kanál musí umožniť zapojenie aj 5-kolíkového DIN konektora aj TP konektora; vstupná impedancia min. 100MΩ; VEP- vizuálny stimulátor, monitor, LED okuliare, vozík na zostavu pre VEP; BAEP- stimulátor, slúchadlá pre sluchové evokované potenciály; Databázový softvér musí byť plne kompatibilný so softvérom NicVue

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ZOLS s.r.o. 2 29 000,00 20% EUR 11. August 2016 115789

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×