Obstarávanie

LED svietidlá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenské národné divadlo
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 610,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 555,55
Zaplatené:
64.52%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31500000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Profesionálna  svetelná technika.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: LED svietidlo  SGM Q7 Color Flood, Std.BL, Hodnota / charakteristika: kompaktný RGBW plošný reflektor s funkciou blindra, stroboskopu a plošného svietidla v jednom; Technické vlastnosti: reflektor tvorený :, Hodnota / charakteristika: 2000 kusmi RGBW SMD LED čipmi; Technické vlastnosti: uhol vyžarovania :, Hodnota / charakteristika: 110°; Technické vlastnosti: minimálny svetelný výstup pri všetkých LED :, Hodnota / charakteristika: 22.500 lúmenov a účinnosť 50lm/W; Technické vlastnosti: minimálny výkon :, Hodnota / charakteristika: 450W pri všetkých LED; Technické vlastnosti: možnosť manuálneho pohybu v Tilt osi v rozmedzi :, Hodnota / charakteristika: 0 - 190°; Technické vlastnosti: ochranné krytie :, Hodnota / charakteristika: IP65; Technické vlastnosti: ovládanie cez štandardný protokol :, Hodnota / charakteristika: DMX 512, zabudovaný bezdrôtový prijímač DMX signálu; Technické vlastnosti: možnosť upgradu SW :, Hodnota / charakteristika: cez USB uploader kábel; Technické vlastnosti: možnosť  "stand alone" módu :, Hodnota / charakteristika: rýchle farby, až do 24 programovateľných scén, programovanie  v standalone móde cez RFID; Technické vlastnosti: telo svietidla musí byť :, Hodnota / charakteristika: vyrobené z hliníka v čiernej farbe a LED čipy sú chránené krycím ochranným tvrdeným sklom; Technické vlastnosti: DMX napájanie musí byť :, Hodnota / charakteristika: prostredníctvom IP65 Neutrik HD locking XLR 5-pin káblom o dĺžke 0,5 m pre DMX vstup a výstup; Technické vlastnosti: hmotnosť svietidla :, Hodnota / charakteristika: nesmie presiahnuť 9kg; Technické vlastnosti: súčasťou dodávky musia byť :, Hodnota / charakteristika: orezávacie klapky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: LED svietidlo  SGM Q7 Color Flood, Std.BL, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. 2 6 666,67 20% EUR 17. Január 2019 246015

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×