Obstarávanie

Teleobjektív 100-400mm f/4.5-5.6L


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 875,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 483,33
Zaplatené:
79.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38651100-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Všestranný transfokačný (zoom) teleobjektív triedy L;Výkonná optika s prvotriedou obrazovou kvalitou v celom zábere;4-krokový optický stabilizátor obrazu IS;Fluoritové a Super UD prvky objektívu;Viacvrstvové antireflexné vrstvy Air Sphere Coating (ASC);Zoom Touch prstenec pre prispôsobenie práce so zoomom;Zdokonalená odolnosť konštrukcie, odolnosť voči vode a prachu;Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,98m;; 9 lamelová kruhová clona, s tvarovanými lamelami;Ultrasonický USM motor automatického zaostrenia prstencového typu;Šošovky z fluoritového a UD skla;Optická sústava objektívu pozostáva z 21 šošoviek zoradených 16-tich skupín. Okrem klasických optických členov obsahuje optická sústava objektívu aj špeciálne fluoritové prvky, ktoré vďaka tomu účinne minimalizujú všetky farebné odchýlky. Okrem nich sú prítomne aj šošovky vyrobené z špeciálneho Super UD – skla sultra-nízkym rozptylom; Príslušenstvo objektívu:predná krytka Canon E-77II;zadná krytka Canon E;bajonetová slnečná clona Canon ET-83D (proti oslneniu);odnímateľná statívová objímka;mäkké prepravné puzdro Canon LZ1326. alebo ekvivalent pri vyššie uvedenom príslušenstve

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRO. Laika spol. s r.o 4 1 780,00 20% EUR 16. November 2017 150585

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×