Obstarávanie

Slávnostná uniforma


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Horská záchranná služba
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
57 886,00
Konečná suma(Bez DPH):
27 777,76
Zaplatené:
47.98%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18100000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
200.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mužskú uniformu tvorí sako a nohavice. Ženskú uniformu tvorí sako a sukňa. Materiál uniformy je 63% polyester, 32%viskóza, 5% elastan. Farby materiálu sú bordó, čierna. Podšívka je 100% viskóza farby bordó.; Mužská uniforma sako: Typ jednoradové. Farba bordó. Rovné kraje. Zapínanie na päť gombíkov pod krk, Gombíky okrúhly typ priemer 22 mm, zlatá farba, na povrchu vyobrazené tri kopce a plesnivec. Čierny stojáčik s vyšitými plesnivcami o priemere 25 mm. Rovné vrecká s príklopkou a čiernymi výpustkami. Chrbát s uvoľňujúcim  rázporkom. Rukávy bez rázporku na tri gombíky (okrúhly typ priemer 12 mm) kombinované š čiernou lemovkou. Ľavý rukáv - nášivka s logom HZS. Dva kusy náplecníky čierne na označenie hodnosti.; Mužská uniforma nohavice. Zapínanie na jeden gombík a háčik. Bočné vrecká vstrihnuté. Zadné vrecko na pravej strane so zapínaním na čierny gombík. Rázporok na zips. Putká na opasok. Farba nohavíc čierna s bordo lampasom všitým v bočných švoch.; Ženská uniforma sako :  Typ jednoradové. Farba bordó. Rovné kraje. Zapínanie na päť gombíkov pod krk, Gombíky okrúhly typ priemer 22 mm, zlatá farba, na povrchu vyobrazené tri kopce a plesnivec. Čierny stojáčik s vyšitými plesnivcami o priemere 25 mm. Rovné vrecká s príklopkou a čiernymi výpustkami. Chrbát s uvoľňujúcim  rázporkom. Rukávy bez rázporku na tri( gombíky okrúhly typ priemer 12 mm) kombinované š čiernou lemovkou. Ľavý rukáv - nášivka s logom HZS. Dva kusy náplecníky čierne na označenie hodnosti.; Ženská uniforma sukňa. Puzdrová sukňa nad kolená čierna. Rázporok vzadu  na zips. V spodnej časti uvoľnujúci rázporok.; Gombíky okrúhle zlaté, ktoré sú použité na sakách dodá verejný obstarávateľ. Nášivky s logom HZS dodá verejný obstarávateľ. Verejný obstarávateľ zapožičia úspešnému uchádzačovi plne funkčnú vzorku mužskej a ženskej slávnostnej uniformy.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mužská uniforma, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 150, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Ženská uniforma, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 50, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SABRINA MODELLE, s.r.o. 4 33 333,32 20% EUR 5. Február 2018 154767

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×