Obstarávanie

Nepremokavé súpravy pre MsP vrátane ochranného obalu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
22 225,33
Konečná suma(Bez DPH):
9 722,22
Zaplatené:
43.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18220000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
200.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup praktickej dvojdielnej vodeodolnej súpravy v tmavomodrej farbe pre príslušníkov MsP.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Popis, Hodnota / charakteristika: Praktická dvojdielna vodeodolná súprava v tmavomodrej farbe. Všetky švy sú lepené.; Technické vlastnosti: Odolnosť proti prenikaniu vody, Hodnota / charakteristika: min. 10 000 mm (EN ISO 811:2019); Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: Pantone 19-4025 TPX, Tmavomodrá, odchýlka farieb je do stupňa 4 sivej stupnice (STN EN 20105-A02); Technické vlastnosti: Plošná hmotnosť, Hodnota / charakteristika: 85 g/m2 +/- 5% (STN EN 12127:2000); Technické vlastnosti: Materiálové zloženie v % osnova/útok, Hodnota / charakteristika: lícna vrstva 100% Polyamid, funkčná vrstva PU záter(PND 129-97-17); Technické vlastnosti: Popis výrobku, Hodnota / charakteristika: Tkanina na výrobu nepremokavého kompletu; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: so zapínaním na zips s automotogombíkmi, 2 bočné vrecká s príklopkou. V golieri bundy skrytá kapucňa, vyberateľná po odopnutí zipsu.; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: Spodok bundy so sťahovacou šnúrkou a zarážkami, k možnosti stiahnutia. V rukávoch pod pazuchami sú odvetrávacie otvory.; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: V spodnej časti rukávov začína 1 cm od okraja reflexný pásik v šírke 2,5 cm našitý na pásiku z rovnakého materiálu ako základný materiál bundy,; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: s možnosťou regulovaného zapnutia na obojstranný automotogombík 3 ks pre viditeľnosť aj skryté prevedenie reflexnej pásky.; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: na prednej ľavej strane pod sebou umiestnená reflexná potlač MESTSKÁ s veľkosťou písma 1,5 cm a POLÍCIA s veľkosťou písma 2 cm; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: a na chrbte pod sebou reflexná potlač MESTSKÁ s veľkosťou písma 3 cm a POLÍCIA s veľkosťou písma 4,5 cm.; Technické vlastnosti: Bunda, Hodnota / charakteristika: Na prednej ľavej strane nad potlačou našitý suchý zips mäkká časť 3 x 2 cm na číselné označenie.; Technické vlastnosti: Nohavice, Hodnota / charakteristika: pevný pás v šírke 4 cm so sťahovacou šnúrkou a zarážkami, k možnosti stiahnutia v páse. Na prednej strane našitý do výšky 20 cm a v šírke 2 cm suchý zips s automotogombíkom.; Technické vlastnosti: Nohavice, Hodnota / charakteristika: Dva otvory v mieste bočných vreciek. Na spodkoch nohavíc z vonkajšej strany je našitý zips k možnosti rozšírenia spodnej nohavicovej časti do výšky 40 cm.; Technické vlastnosti: Ochranný obal, Hodnota / charakteristika: Ochranná súprava je veľmi ľahká a zbaliteľná do taštičky z rovnakého materiálu. Taštička (ochranný obal) s rozmermi 27 x 32 cm, uzatváranie na zips.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nepremokavá súprava – bunda s nohavicami a s ochranným obalom ako jeden KOMPLET, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SABRINA MODELLE, s.r.o. 3 11 666,67 20% EUR 19. Júl 2019 263065

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×