Obstarávanie

Dymové clony


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenské národné divadlo
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 750,00
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39515110-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Dymostroj - Swefog Ultimate dmx 3000, vrátane doplnkového príslušenstva- špecifikácia :, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hazer 5 generácie pneumatických výrobníkov atmosferickej hmly založený na báze minerálneho oleja bez použitia glycerínu alebo glykolu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výstup hazera - hmla musí byť prakticky neviditeľná kým nie je osvetlená, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - musí napomáhať zvýrazneniu lúča bez straty jeho svetelného výkonu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hazer musí dosahovať výstup 0 až 2 500 m3 za minútu s extrémne nízkou spotrebou 50ml za hodinu pri nepretržitej prevádzke a plnom výkone (5l kanister musí vydržať viac ako 80 hodín prevádzky), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - musí byť zložený z dvoch samostatných častí, kompresoru a hazerovej jednotky, ktoré možno v prípade potreby oddeliť, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - pre potrebu tichej prevádzky musí mať možnosť oddialiť kompresor od výstupnej jednotky pripojením priloženej hadice s dĺžkou 10m (voliteľne 16 a 25m), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - jednotka hazeru musí mať nízku hladinu hluku a bezvibračnú technológiu, aby mala možnosť umiestnenia priamo na divadelnú scénu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - po pripojení napájania 230V musí byť hazer okamžite pripravený k nepretržitej prevádzke bez potreby zahrievania - okamžitý štart, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - ovládanie musí byť možné plne integrovaným DMX protokolom s jedným riadiacim kanálom, alebo manuálne pomocou podsvieteného LED displeja, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - nastavený DMX kanál sa musí atomaticky uložiť pri vypnutí zariadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hazer musí byť vybavený pokročilým interným 5 mikrónovým filtračným systémom zaisťujúcim najbezpečnejšiu a najčistejšiu atmosférickú hmlu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hazer musí byť vybavený nádobou s objemom 2,5l a moderným multi-stupňovým vzduchovým filtrom, ktorý chráni kompresor, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hazer musí mať napájacie napätie 230V 50Hz a celkovú spotrebu max. 580W (40W hazer, 540W kompresor), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - rozmer a váha kompresorovej jednotky nepresahujú 417 x 203 x 293 mm, 14,7kg, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - rozmer a váha hazerovej jednotky nepresahujú  410 x 203 x 335 mm, 11,9kg, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - súčasťou dodávky musia byť 4ks 5L kanister kvapaliny,  prepojovacia hadica 10m a 25 m  a prepravný kufor pre ULTIMATE 3000: pozostávajúci z časti pre kompresor a z časti pre výrobník hmly, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Dymostroj - Swefog Ultimate dmx 3000, vrátane doplnkového príslušenstva, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. 1 4 500,00 20% EUR 6. Február 2020 272640

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×