Obstarávanie

Nákup samozavlažovacích vegetačných nádob s podstavcom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mestská časť Bratislava - Staré Mesto
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
16 638,00
Konečná suma(Bez DPH):
11 513,89
Zaplatené:
69.2%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16160000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
47.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Samozavlažovacie vegetačné nádoby

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: vyrobené zo stredne hustého polyetylénu, ; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: plne UV stabilné s dobrou pružnosťou výlisku a dobrou nárazuvzdornosťou; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: Hustota materiálu 0,935 g/m3, Taviaci index 5,0 g/10 min., Nárazuvzdornosť pri 40 stupňoch C 75 J, ; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: UV stabilnosť 8 rokov; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: priemer 80cm; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: dvojité dno s nádržou na vodu, objem nádrže na vodu na celý kruh (1 nádoba) minimálne 30 litrov; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: nádoby musia mať zabezpečený odtok nadbytočnej vody z nádrže na vodu; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: na dne nádoby je umiestnená pestovateľská plsť pre rovnomerné a dostatočné zavlažovanie koreňov ; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: životnosť pestovateľskej plste minim. 5 rokov; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: nádoby musia byť uspôsobené na operatívny presun na rôzne priemery stĺpov verejného osvetlenia, ; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: bez potreby dodatočnej výmeny montážnych prvkov; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: nárazuvzdorné, mrazuvzdorné, garancia zachovania pôvodných technických vlastností min. 10 rokov; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: Jednu samozavlažovaciu vegetačnú nádobu tvoria dve polkruhové časti; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: Súčasťou každej samozavlažovacej nádoby bude aj podstavec; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: Podstavec: čiernej farby, kovový, ošetrený proti prehrdzaveniu, ; Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Hodnota / charakteristika: Podstavec: musí zvládnuť záťaž plne poliateho a vysadeného kvetináča

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Samozavlažovacie vegetačné nádoby, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 47

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Skyfall s.r.o. 2 13 816,67 20% EUR 28. Január 2016 100618

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×