Obstarávanie

Lyžiarsky výcvik


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Gymnázium, Ulica 1. mája 8, 901 01 Malacky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
14 196,00
Konečná suma(Bez DPH):
9 082,50
Zaplatené:
63.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
55100000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
osoba
Množstvo:
78.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Lyžiarsky výcvikový kurz je súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu, osnov telesnej a športovej výchovy v rámci vzdelávacej oblasti zdravia a pohybu. Plní východno-vzdelávacie ciele a je účinným prostriedkom pri plnení zdravotnej, sociálnej a rekreačnej funkcie výchovy a vzdelávania.; Kurz bude realizovaný v dvoch termínoch; 1. termín pobytu pre 54 žiakov + 4 pedagogickí zamestnanci + 1 zdravotník: od 23.01. do 27.01. 2017; 2. termín pobytu pre 24 žiakov + 2 pedagogickí zamestnanci + 1 zdravotník: od 06.02. do 10.02.2017

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ubytovanie, Jednotka: cena-osoba/noc, Minimum: , Maximum: 78 osôb, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Stravovanie - plná penzia, Jednotka: cena-osoba/deň, Minimum: , Maximum: 78 osôb, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Lyžiarsky lístok (skipas), Jednotka: cena-5 dní, Minimum: , Maximum: 78 osôb, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Doprava zo školy do zariadenia a späť, Jednotka: cena-osoba, Minimum: , Maximum: 78 osôb, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mertel RG Slovenská Republika 3 10 899,00 20% EUR 20. December 2016 128568

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×