Obstarávanie

Stožiar kužeľový prírubový, výložník, rošt základový


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
13 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 540,96
Zaplatené:
58.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34928510-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
75.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Príslušenstvo lámp verejného osvetlenia používaného na osvetlenie ulíc miest a obcí

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.) Stožiar kužeľový prírubový, výška 10 m:, Hodnota / charakteristika: materiál prevedenia: oceľ, povrchová úprava: žiarovo zinkovaný, ukončenie: priemer 60 mm pre svietidlo; Technické vlastnosti: 2.) Výložník, dĺžka 1,50 m na 10-metrový stožiar:, Hodnota / charakteristika: materiál prevedenia: oceľ, povrchová úprava: žiarovo zinkovaný, ramená: jednoramenný; Technické vlastnosti: 2.) Výložník, dĺžka 1,50 m na 10-metrový stožiar:, Hodnota / charakteristika: ukončenie: priemer 60 mm pre svietidlo; Technické vlastnosti: 3.) Rošt základový na kužeľový prírubový stožiar s výškou 10 m:, Hodnota / charakteristika: materiál prevedenia: oceľ, povrchová úprava: syntetický náter, použiteľné na kužeľový prírub. stožiar s výškou 10 m; Technické vlastnosti: Tovar musí byť nový, nepoužitý, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.) Stožiar kužeľový prírubový, výška 10 m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: 2.) Výložník, dĺžka 1,50 m na 10-metrový stožiar, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: 3.) Rošt základový na kužeľový prírubový stožiar s výškou 10 m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ELV PRODUKT a.s. 3 9 049,16 20% EUR 13. Február 2017 131130

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×