Obstarávanie

Vysokotlakový reaktor so zmiešavaním


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
21 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
17 458,33
Zaplatené:
83.13%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33191110-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Uskutočňovanie organických syntéz pri tlakoch vyšších ako atmosférický tlak; Vysokotlakový autokláv s miešaním - s motorom s bezúdržbovým magnetickým prevodom s nulovou netesnosťou a reguláciou otáčok a možnosťou práce s H2:; Objem: 100ml a 250 ml; Materiál: nerezová oceľ SS316, nádoba bez zvarov z jedného kusa ocele; Pracovný tlak: 199 bar; Max. teplota: 250°C; Ohrev: Externé keramické ohrevné teleso s izoláciou; Motor/pohon: ¼ HP AC Motor (Ex-proof) s otáčkami riadenými frekvenčným meničom s digitálnym zobrazením otáčok v prevedení, aby bola možná práca s H2 atmosférou; ; Miešadlo: S dutým hriadeľom s otvormi, s nastaviteľnými otáčkami v rozsahu:100 -1450 ot./min. s plynule nastaviteľnou rýchlosťou "Zero leakage Magnetic drive" spojenie motora a hriadeľa miešadla je pomocou magnetickej spojky, - bezúdržbové, bez tesnení, mechanicky oddelené; ; Fitingy: manometer, odvetrávací ventil, bezpečnostná poistka (safety rupture disc), plynový a kvapalinový napúšťací ventil, Solenoid ventil na prívode chladiacej vody pre automatické chladenie, externý ihlový ventil s NPT s pripojovacou koncovkou s SS316, vnútorná chladiaca trubka, thermovel (puzdro) s PT teplotným čidlom, vnorená trubica; SS pretlakový regulátor s odventilovaním pretlaku s manometrom, so 4 m ohybnou hadicou, s NRV pre 0-140 bar, pre H2 a adaptérom pre N2, O2 alebo vzduch; ; Tesnenie: teflonové, delená svorka na rýchle upevnenie hlavy; Riadiaci panel: SS riadiaci panel s programovateľným P.I.D teplotným kontrolerom, s alarmom prekročenia teploty, s riadením rýchlosti otáčok motora; Prevedenie: so stojanom s umiestnením na stôl, s pevnou hlavou a manuálnym manipulačným zariadením; Napájanie: 1f, 220VAC, ±10%, 50Hz; Príslušenstvo: teflonové vložky na redukciu objemu (30 ml), 2 ks; Vysokotlakový reaktor so zmiešavaním (AMAR alebo ekvivalent) - 1 ks

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRAGOLAB s.r.o. 2 20 950,00 20% EUR 24. Marec 2017 134342

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×