Obstarávanie

Binokulárny študentský vzpriamený mikroskop s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
27 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
17 986,10
Zaplatené:
66.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38500000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
15.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Binokulárny študentský vzpriamený mikroskops príslušenstvom pre výučbu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Súčasť mikroskopu:, Hodnota / charakteristika: kovový stabilný statív pre minimálne 4 objektívy; Technické vlastnosti: Binokulárny tubus:, Hodnota / charakteristika: s nastaviteľnou medziočnou vzdialenosťou (minimálne v rozsahu 52-75 mm), otočný o 360 stupňov bez potreby povoľovania a s pozorovacím uhlom 45 stupňov; Technické vlastnosti: Okuláry:, Hodnota / charakteristika: 10x/20 okuláry s aretačnou skrutkou zabraňujúcou vybratiu, jeden okulár s nastaviteľnými dioptriami v minimálnomrozsahu 11 D; Technické vlastnosti: Ku každému mikroskopu sa vyžaduje navyše:, Hodnota / charakteristika: jeden fokusovací - merací okulár 10x/20 so zabudovanou stupnicou; Technické vlastnosti: Planachromatická optika:, Hodnota / charakteristika: nekonečná so zorným poľom, minimálne 20 mm; Technické vlastnosti: Planachromatické objektívy:, Hodnota / charakteristika: 10x/min. 0,22 NA; min. 7,8 mm pracovná vzdialenosť; 40x/min. 0,65 NA; min. 0,65 mm pracovná vzdialenosť; 100x/min. 1,25 NA olejový; min. 0,1 mm pracovná vzdialenosť; Technické vlastnosti: Hrubé a jemné koaxiálne zaostrovanie:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Vycentrované zaostrovacie skrutky zabraňujúce rozostreniu:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Pozorovanie v svetelnom poli:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Integrované madlo k bezpečnému prenášaniu mikroskopu umiestnené v zadnej časti:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Držiak na navinutie sieťovej šnúry:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Antibakteriálny povrch dotykových častí mikroskopu:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Predcentrovaný, predostrený Abbeho kondenzor s kódovanou a apertúrnou clonou a otvorom pre vkladanie vložiek pre kontrastné metódy:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Držiak vzoriek:, Hodnota / charakteristika: umožňuje jednoručné vkladanie sklíčok; Technické vlastnosti: Oblé strany stolíka:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Možnosť:, Hodnota / charakteristika: vloženia prídavných modulov, možnosť rozšírenia o polarizáciu, fázový kontrast, tmavé pole a fluorescenciu, dovybavenia integrovanou full HD kamerou s wi-fi, SD kartou a priamym výstupom na monitor; Technické vlastnosti: Súčasť dodávky:, Hodnota / charakteristika: protiprachový obal na mikroskop + 10 ml imerzný olej ku každému mikroskopu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. mikroskop, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: životnosť LED osvetlenia:, Jednotka: hod, Minimum: 25000, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRAGOLAB s.r.o. 3 21 583,33 20% EUR 19. Apríl 2017 136168

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×