Obstarávanie

Nákup výpočtovej techniky - smartfónu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
235,00
Konečná suma(Bez DPH):
163,19
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32250000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodávka nového, nepoužívaného smartfónu vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke a všetkých nákladov potrebných na realizáciu zákazky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.1. operačný systém, Hodnota / charakteristika: Android 7.0; Technické vlastnosti: 1.2. farba, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: 1.3. hmotnosť, Hodnota / charakteristika: cca 146 g; Technické vlastnosti: 1.4. rám, Hodnota / charakteristika: kovový; Technické vlastnosti: 1.5. displej, Hodnota / charakteristika: 5,2 “; Technické vlastnosti: 1.6. rozlíšenie, Hodnota / charakteristika: min. 1920 x 1080; Technické vlastnosti: 1.7. procesor, Hodnota / charakteristika: Kirin; Technické vlastnosti: 1.8. počet jadier, Hodnota / charakteristika: min. 8; Technické vlastnosti: 1.9. frekvencia, Hodnota / charakteristika: 2,1 GHz; Technické vlastnosti: 1.10. RAM, Hodnota / charakteristika: min. 3072 MB; Technické vlastnosti: 1.11. flash, Hodnota / charakteristika: min. 32 GB; Technické vlastnosti: 1.12. zadný fotoaparát, Hodnota / charakteristika: min. 12 Mpx; Technické vlastnosti: 1.13. predný fotoaparát, Hodnota / charakteristika: min. 8 Mpx; Technické vlastnosti: 1.14. video, Hodnota / charakteristika: HD; Technické vlastnosti: 1.15. baterka, Hodnota / charakteristika: min. 3000 mAh; Technické vlastnosti: 1.16. iné, Hodnota / charakteristika: blesk, akcelerometer (G-senzor), NFC, LTE; Technické vlastnosti: 1.17. referenčný produkt, Hodnota / charakteristika: napr. Huawei P10 Lite Single SIM black; Technické vlastnosti: 1.18. V prípade, že dodávateľ ponúka tovar, ktorý je ekvivalentom uvedeného referenčného produktu, tento ekvivalent musí mať porovnateľné, resp. lepšie technické parametre., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1.19. Ak sa v opisnom formulári uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, výrobný postup, značku, obchodný názov, patent alebo typ, umožňuje sa dodávateľom predloženie ponuky s ekvivalentným riešením s porovnateľnými resp. lepšími parametrami., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Smartfón, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
IRDistribution, a. s. 1 195,83 20% EUR 15. November 2017 150221

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×