Obstarávanie

Rotačná vákuová odparka s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 504,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 152,77
Zaplatené:
61.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42910000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Rotačná vákuová odparka sa bude používať vo výskumnom laboratóriu na odparovanie rozpúšťadiel pod vákuom.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: univerzálny kúpeľ na spoločnom podstavci, vertikálny chladič; kompletná sada skla; Technické vlastnosti: vlastnosti, Hodnota / charakteristika: úchytky pre bezpečnú manipuláciu, umožňuje reguláciu uhla a hĺbky ponoru banky, dvojitý plášť zabraňuje nebezpečiu popálenia obsluhy; Technické vlastnosti: vlastnosti, Hodnota / charakteristika: odčítanie otáčania banky je digitálne, ovládanie zdvihu banky je manuálne, zobrazenie teploty kúpeľa je digitálne, presnosť regulácie teploty ±1 °C; Technické vlastnosti: odparovanie, Hodnota / charakteristika: účinné odparovanie za zníženého tlaku; Technické vlastnosti: kúpeľ rotačnej odparky, Hodnota / charakteristika: vhodný pre vodnú a olejovú náplň, na spoločnom podstavci s „telom“ odparky (nestojí samostatne na stole); Technické vlastnosti: ohrev, Hodnota / charakteristika: nepriamy; Technické vlastnosti: Požadovanú špecifikáciu spĺňa napríklad, Hodnota / charakteristika: LABOROTA 4000 HB/G3, Heidolph Hei-VAP Value HL/G3, Büchi Rotavapor R-300 B-305 V

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: rozsah rýchlosti otáčok, Jednotka: rpm, Minimum: 20, Maximum: 270, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozsah zdvíhania banky, Jednotka: mm, Minimum: 140, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: objem spracovaných látok, Jednotka: ml, Minimum: 50, Maximum: 3000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: teplota kúpeľa, Jednotka: °C, Minimum: +30, Maximum: +180, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: priemer kúpeľa, Jednotka: mm, Minimum: 240, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 20, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MERCI SLOVAKIA, s. r. o. 4 2 583,33 20% EUR 1. Apríl 2019 243269

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×