Obstarávanie

Stereomikroskop s fúznou optikou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 992,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 992,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38518200-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

greenough optický systém stereomikroskop Leica S9E alebo jej ekvivalent; apochromatická optika v tele mikroskopu; apochromatické objektívy mikroskopu; mikroskop vybavený ochranným sklom chrániacim objektív pred poškodením; okuláry -   okuláry 10x/23 s nastaviteľnou dioptrickou korekciou, vhodné pre použitie s okuliarmi a aj bez okuliarov; plynulý zoom so stop pozíciami pre zväčšenie 10x, 20x, 30x,40x a 50x; manuálne ostrenie; nastaviteľná medziočná vzdialenosť 55-76 mm; optické vlastnosti bez aditívneho objektívu: minimálny rozsah zväčšenia    9:1;     maximálny pozorovací uhol    35°;     min. rozlíšenie  250 lp/mm;     min NA:  0,167;     požadovaný rozsah zväčšenia: 6,1- 55 x;     min. priemer zorného poľa:     37.7- 4.2 mm;     pracovná vzdialenosť: min. 122 mm;     hĺbka ostrosti pre min. zväčšenie  min. 12 mm; Rozdielna numerická apertúra ľavého a pravého optického kanálu zaručujúca obraz s vysokou hĺbkou ostrosti a s vysokým rozlíšením; antistatická ochrana povrchu mikroskopu; protiprachový obal; robustný kovový stojan s výškou vo vertikálnom smere min 470 mm, horizontálne rameno o rozmere min 500 mm, rozsah pohybu stojana od a k užívateľovi min. 300mm; upevňovacia základná doska celej konštrukcie s hmotnosťou min. 16 kg; súčasťou dodávky sú min 2ks. kovových ramienok pre uchytenie externého osvetlenia, ktoré je možné ohýbať pomocou kovových kĺbov a následne fixovať

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRAGOLAB s.r.o. 1 2 992,00 0% EUR 15. Máj 2018 160442

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×