Obstarávanie

Výroba a potlač propagačných materiálov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Trenčiansky samosprávny kraj
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 234,00
Konečná suma(Bez DPH):
741,06
Zaplatené:
60.05%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
22462000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor po 500 ks (viď špecifikácia)
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Propagačné materiály na zabezpečenie aktivít projektu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Papierový obal zakladač s potlačou, Hodnota / charakteristika: veľkosť na vkladanie dokumentov formátu A4+, vonkajšia farebná potlač na celú plochu (viacfarebná), vnútorná potlač (text) na obe vnútorné strany, potlač na chlopni, matné lamino, min. 2 chlopne; Technické vlastnosti: 1. Papierový obal zakladač s potlačou, Hodnota / charakteristika: min. 150g, Potlač: technológia–tlač, rozmery potlače–celá plocha vonkajšej strany a dve vnútorné strany plus 1 chlopňa, viacfarebná reklamná potlač,; Technické vlastnosti: 1. Papierový obal zakladač s potlačou, Hodnota / charakteristika: vrátane grafického návrhu (umiestnenie log, názvu, obrázku a textu) podľa potreby objednávateľa.; Technické vlastnosti: 2. Blok A4 s potlačou, Hodnota / charakteristika: veľkosť A4, lepená väzba (horná časť bloku), min. 50 listov, reklamná potlač (logá, kontaktné údaje, 1 farba) vo vrchnej aj spodnej časti každého listu, zadná strana z tvrdeného papiera/kartónu,; Technické vlastnosti: 2. Blok A4 s potlačou, Hodnota / charakteristika: papier linajky, dierovanie na dlhšej ľavej strane, dierované 4 dierami na vkladanie do zakladačov, karisblokov, rýchloviazačov, Potlač: technológia–tlač na papier, grafický návrh (logá, názov).; Technické vlastnosti: 3. Bambusové pero s potlačou, Hodnota / charakteristika: bambusové guľôčkové pero s klipom, modrá náplň, dĺžka min.11cm, kovový tenký hrot, jednofarebná reklamná potlač na oboch stranách, rozmery potlače-dostatočná čitateľnosť a rozoznateľnosť log a textu,; Technické vlastnosti: 3. Bambusové pero s potlačou, Hodnota / charakteristika: vrátane grafického návrhu log a názvu podľa potreby objednávateľa.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Papierový obal zakladač s potlačou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Blok A4 s potlačou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Bambusové pero s potlačou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REPRE s.r.o. 4 896,69 21% EUR 26. Október 2018 245153

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×