Obstarávanie

Komplexné zabezpečenie a organizácia podujatia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 520,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 096,66
Zaplatené:
56.09%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
55000000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
sada podľa špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je zabezpečenie neformálnej návštevy členov generálneho sekretariátu Rady EÚ k príprave na SK PRES. Počas 5 dňovej neformálnej návštevy siedmich členov GS Rady EÚ je potrebné zabezpečiť plynulý chod 2-dňového semináru s cieľom poskytnutia záverečných informácií, skúseností a poznatkov k príprave SK PRES. Zabezpečenie podujatia zahŕňa reštauračné služby, sprievodný program a ubytovanie delegácie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Zabezpečiť ubytovanie na 4 noci pre 5 hostí v jednolôžkovej izbe s raňajkami (20. – 24.04.2016), Hodnota / charakteristika: 4 noci/5 izieb; Technické vlastnosti: Zabezpečiť ubytovanie na 2 noci pre 2 hostí v jednolôžkovej izbe s raňajkami (20. – 22.04.2016), Hodnota / charakteristika: 2 noci/2 izby; Technické vlastnosti: Pracovný obed v reštaurácii v Bratislave (21.04.2016), Hodnota / charakteristika: 14 osôb; Technické vlastnosti: Sprievodný program - Prehliadka Starého mesta Bratislavy s výkladom, organizovaná preprava (21.04.2016), Hodnota / charakteristika: 2 okruhy – 11 osôb ; Technické vlastnosti: Slávnostná večera v reštaurácii v Starom meste Bratislavy s výhľadom na mesto (21.04.2016), Hodnota / charakteristika: 14 osôb; Technické vlastnosti: Pracovný obed v hoteli, v ktorom bude delegácia ubytovaná (22.04.2016), Hodnota / charakteristika: 14 osôb; Technické vlastnosti: Sprievodný program - Vyhliadková plavba Dunajom s rezerváciou salónika (23.04.2016), Hodnota / charakteristika: 10 osôb / 10 lístkov; Technické vlastnosti: Sprievodný program - Prehliadka Devína (23.04.2016), Hodnota / charakteristika: 10 osôb / 10 lístkov; Technické vlastnosti: Obed v reštaurácii v blízkosti Devína s výhľadom na zrúcaninu (23.04.2016), Hodnota / charakteristika: 10 osôb; Technické vlastnosti: Sprievodný program – riadená degustácia vína v Starom meste Bratislavy (23.04.2016), Hodnota / charakteristika: 10 osôb

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MEGA Education, s. r. o. 5 3 716,00 20% EUR 23. Marec 2016 104630

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×