Obstarávanie

Havarijná oprava hornej strechy na objekte č. 16


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
KSP, s.r.o.
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 916,66
Zaplatené:
52.08%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45261910-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
m2
Množstvo:
615.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Havarijná oprava hornej strechy objektu č. 16 modifikovaným asfaltovým pásom VEDASPRINT alebo ekvivalent o výmere 615 m2.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Farba modifikovaného pásu, Hodnota / charakteristika: modrozelená; Technické vlastnosti: Hrúbka modifikovaného pásu, Hodnota / charakteristika: 42 mm; Technické vlastnosti: Rozťažnosť, Hodnota / charakteristika: 40%

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Očistenie strechy od mechanických nečistôt., Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 532; Technické vlastnosti: Vyrezanie bublín, vysušenie podkladu., Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: 300, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Montáž modifikovanej asfaltovej krytiny VEDASPRINT alebo ekvivalent., Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 615; Technické vlastnosti: Ukončenie izolácie na zvislých plochách ukončovacími lištami., Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 45; Technické vlastnosti: Materiál prevažujúci a pomocný, odvoz sute, uloženie sute na skládku, manipulácia s materiálom a iné neuvedené položky., Jednotka: celok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LEMAS spol. s r.o. 9 3 500,00 20% EUR 29. Marec 2016 105060

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×