Obstarávanie

Vedecký mikroskop s kamerou a ovládacím softvérom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 910,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 925,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38634000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

mikroskop pre pozorovanie vo svetlom poli; Mikroskop so 100W osvetlaním v prechádzajúcom svetle. Trinokulárny tubus s výstupom a kameruPanachromatické objektívy so začšením 4x,10x, 40x, 100x oilOkuláre 10x s dioptrickou korekciou oba, zorne pole 22 F.N. Trojstupňové zaostrovanie s možnosťou meniť výšku zaostrovacej mikroskrutky.Farebna digitalna kamera s 3 Mpix rozlíšením. USB data interface a videoadaptér; 1. OkuláreZväčšenie 10xVeľkosť zorného poľa 22 F.N. Zabudovaný držiak pre okulárové mikromriežky, voliteľne so šípkouNastaviteľná vzdialenosť zrakového bodu pre pozorovateľa s okuliarmi alebo bez pomocou očnícVymeniteľné a sterilizovateľné očniceDioptrická korekcia na oba okuláre; 2. TubusTrinokulárny tubus s delením optickej dráhy 50/50 umožňuje rovnaký výstup pre kameru alebo pozorovateľa Veľkosť zorného poľa do 25 mmTrinokulárny výstup20 stupňový sklon tubusuRozostup okulárov 55 – 75 mm ; 3. Statív100W LED osvetlenie s aspoň 25 000 hodinovou životnosťouJednoduché ovládanie intenzity osvetlenia zmenou napätiaVšetky ovládacie prvky umiestnené ergonomicky, dostupné a ovládateľné rukou položenou predlaktím na stole (ovládanie stolíka, mikroskrutky, intenzity svetla, poľnej clony)Stabilná a pevná kovová konštrukcia6 pozičný revolver objektívovZaostrovanie pomocou trojstupňového zaostrovacieho mechanizmuNastavenie tuhosti posuvu; 4. ObjektívyOptický systém infinity – korekcia na nekonečno, možnosť zabudovať kamery alebo ďalšie optické komponenty do optickej dráhy mikroskopuPlanachromát 4x/N.A. 0,10, 10x/N.A. 0,25, 40x/N.A. 0,65, 100x/N.A. 1,25 oilSynchronizované objektívy s rovnakým zaostrením a centrovaním; 5. StolíkJednoduché zakladanie preparátu jednou rukou, držiak umožňuje jediné správne založenie preparátovRozsah posuvu stolíka 25mm x 76mmPosuv stolíka bez prečnievajúcich ozubených prevodov umožňuje prácu bez rizika poraneniaZaoblené rohy stolíkaUltra tvrdý povrch s keramickou vložkou, odolný voči oteru a chemickej sterilizáciiMechanizmus posuvu x,y s možnosťou ovládania sprava aj zľavaMožnosť odčítať x a y pozíciu na stupniciach stolíka; 6. KondenzorCentrovateľný kondenzor s N.A. 0,9 achromát aplanátApertúrna clona na kondenzore s farebným kódovaním clony podľa objektívov.Oddelitelný difúzor; 7. ZaostrovanieTrojstupňový zaostrovací systémZaostrovacia skrutka nízko postavená pre komfortné použitieSystém zaostrenia bez rozostrovania v dlhšej časovej perióde – stabilný mechanický systémNastaviteľná tuhosť posuvu; 8. OsvetlenieS Kohlerovým osvetlením100W LED zdroj svetla s plynule meniteľnou intenzitou so studeným svetlom a životnosťou aspoň 25 000 hodín.Poľná clona ergonomicky umiestnená z ľavej strany mikroskopu ovládateľná rukou položenou predlaktím na stole; 9. KameraFarebná digitálna kamera s USB prenosom dát a ovládacím softvérom umožňujúcim meranie.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRAGOLAB s.r.o. 1 5 910,00 20% EUR 17. Máj 2016 109253

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×