Obstarávanie

Priebežné vzdelávanie zamestnancov pre implementáciu PRV SR 20014 – 2020


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Pôdohospodárska platobná agentúra
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
13 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 399,16
Zaplatené:
56.05%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
80511000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Priebežné vzdelávanie zamestnancov v meste Nitra; Prenájom konferenčnej miestnosti pre 580 osôb s divadelným sedením s pódiom pre rečníkov na 8 hodín, prenájom ozvučenia celej konferenčnej miestnosti, prenajatie zvukára na cca 6 hod, prenajatie 1 stacionárneho mikrofónu a 5 prenosných, Prenájom stolov, stoličiek a rečníckeho pultu, prenájom priestorov na podávanie obeda a občerstvenia počas prestávok.; Prenájom parkovisko v tesnej blízkosti konferenčnej miestnosti pre minimálne 100 áut. ; Zabezpečenie : Obed: 12:30-13:30 obsah: hl. jedlo mäso 150g, príloha šalát + polievka, káva, čaj, voda, slané a sladké pečivo.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: konferenčný priestor s divadelným sedením, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 580; Technické vlastnosti: Ozvučenie celej konferenčnej miestnosti vrátane mikrofónov, Jednotka: miestnosť, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prenajatie 1 stacionárneho mikrofónu , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prenájom zvukára, Jednotka: deň, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prenajatie 5 prenosných mikrofónov , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Zabezpečenie parkovacích miest blízkosti konferenčných priestorov, Jednotka: park.miesto, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Prenájom stoličiek, Jednotka: stolička, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 580; Technické vlastnosti: Rečnícky pult a pódium pre piatich rečníkov, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prenájom priľahlých priestorov na podávanie obeda a občerstvenia pre 580 osôb, Jednotka: miestnosť, Minimum: 1, Maximum: 4, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Obed: 12:30-13:30 obsah: hl. jedlo mäso 150g príloha šalát + polievka, káva, čaj, voda, slané a sladké pečivo., Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 580

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MEGA Education, s. r. o. 3 8 879,00 20% EUR 6. September 2016 117205

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×