Obstarávanie

Papierové tašky s plnofarebnou potlačou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 772,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 361,10
Zaplatené:
49.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39294100-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1500.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Reklamný, propagačný materiál s potlačou

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál tašky - kriedový papier, Hodnota / charakteristika: Gramáž papiera je uvedená ako minimálna. Podmienkou kvality papiera je aby nepresvitala vnútorná červená farba na vonkajší povrch. V prípade nutnosti je potrebné navýšiť gramáž použitého materiálu.; Technické vlastnosti: Farba potlače papierovej tašky, Hodnota / charakteristika: Vlastný grafický obrázok loga a text ako podklad uvedený v prílohe; Technické vlastnosti: Potlač, Hodnota / charakteristika: plnofarebná (červená, modrá, sivá) + kombinácia lesklé a matné lamino ; Technické vlastnosti: Vonkajšia farba tašky, Hodnota / charakteristika: biela - matné lamino, záhyb pri uškách (tvoriaci vnútornú stranu): červená - lesklé lamino ; Technické vlastnosti: Vnútorná farba tašky, Hodnota / charakteristika: červená - lesklé lamino ; Technické vlastnosti: Počet písmen v názve , Hodnota / charakteristika: 85; Technické vlastnosti: Taška na dne a pri uškách vystužená kartónom, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Darčeková papierová taška s plnofarebnou potlačou, hladká s bavlneným uškom, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1500; Technické vlastnosti: Materiál - kriedový papier, Jednotka: gr/m2, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery tašky: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 240; Technické vlastnosti: Rozmery tašky: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 350; Technické vlastnosti: Rozmery tašky: dno , Jednotka: mm, Minimum: 90, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dno a prehyb vystužený kartónom, Jednotka: gr/m2, Minimum: 300, Maximum: 350, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bavlnené uško: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 300, Maximum: 400, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Anatex, s.r.o. 7 1 633,33 20% EUR 1. Marec 2017 132256

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×