Obstarávanie

Laboratórne prístroje


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
DB Biotech, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
186 563,00
Konečná suma(Bez DPH):
150 333,33
Zaplatené:
80.58%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Fluorescenčný mikroskop

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Vzpriamený fluorescenčný mikroskop s kamerou pre pozorovanie histologický materiálov s LED svetelným zdrojom pre prechádzajúce svetlo, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Okuláre so zväčšením 10x a so zorným poľom min. 22 mm, s plastovými odnímateľnými očnicami ,s trinokulárnym tubusom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Stolík s tvrdeným keramickým povrchom, odolným voči poškriabaniu, s možnosťou výškového nastavenia ostriacich skrutiek, s tromi filtrami pre prechádzajúce svetlo (žltý filter, sivý filter a panchromatický zelený filter), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: s automatickým kondenzorom a s podstavcom umožňujúcim naklápanie celého mikroskopu od a k užívateľovi s protiprachovým krytom s min. piatimi pozíciami pre fluorescenčné kocky a to:ex. Filter BP 340-380, dichr. zrkadlo 400 a em. filter LP 425ex. Filter BP355-425, dichr. zrkadlo 455 a em. filter LP 470ex. Filter BP450-490, dichr. zrkadlo 510 a em. filter LP 515ex. Filter BP515-560, dichr. zrkadlo 580 a em. filter LP 590ex. Filter BP350/50, dichr. zrkadlo LP 400 em. filter BP 460/50, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Súčasťou dodávky sa požadujú objektívy obsahujúce fluoritovú optiku a to s parametrami:zväčšenie 2,5x s min. NA 0.07zväčšenie 10x s min. NA 0.30zväčšenie 20x s min. NA 0.55zväčšenie 40x s min. NA 0.80zväčšenie 63x s min. NA 0.70 s možnosťou korekcie na hrúbku krycieho sklíčka, s min. pracovnou vzdialenosťou 2,5 mm, Hodnota / charakteristika: Nedodržanie týchto podmienok sa chápe ako podstatné porušenie zmluvy.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: nastavenia medziočnej vzdialenosti v rozsahu, Jednotka: mm, Minimum: 55, Maximum: 75, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: tubus s možnosťou naklápania v rozsahu, Jednotka: °, Minimum: 0, Maximum: 35, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: motorizovaný turetom pre prepínanie objektívov, s prepínaním pomocou tlačidiel na mikroskope ako aj pomocou nožného spínača s možnosťou osadenia, Jednotka: Počet objektívov, Minimum: 6, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kamera s možnosťou fotenia min. 20 Mpix obrázkov s pripojením typu USB 3.0 s bitovou hĺbkou min. 3x16 bit a s dynamickým rozsahom min. 4000:1 s veľkosťou pixelu, Jednotka: pixel, Minimum: 6 x 6 um, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRAGOLAB s.r.o. 3 180 400,00 20% EUR 27. Marec 2019 252262

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×