Obstarávanie

Automobil do ťažkého terénu (pick up) s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
125 963,21
Konečná suma(Bez DPH):
78 680,55
Zaplatené:
62.46%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34110000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Automobil do ťažkého terénu (pick up) s príslušenstvom bude využívaný na terénne prieskumy- pracovné účely

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Hard top so strechou - vo výške strechy priestoru pre pasažierov,Sklopné zadné čelo, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Karoséria 4 dverová, 5 miest, Ložná plocha plne oddelená od priestoru pre pasažierov, typ double cap,, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: "Technické parametre: Palivo: Diesel, Emisná norma: EURO6 , Max. výkon min. 120 kW ,Krútiaci moment min. 400 Nm ,Automatická prevodovka, Pohon 4x4 ,Uzávierka zadného diferenciálu, Hydraulický posilňovač riadenia Pneumatiky letné a zimné na diskoch, Svetlá výška minimálne 190 mm, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výbava: Systém trakčnej kontroly, protiblokovací brzdový systém, elektronická distribúcia brzdnej sily,Podpora jazdy do kopca a z kopca,Alarm + imobilizér,Plastové obloženie ložnej plochy,Automaticky zapínané denné svietenie,Tempomat,Ochranný kryt palivovej nádrže a prevodovej skrine,Plnohodnotná rezerva + sada na výmenu kolesa,Gumené rohože,Textilné čalúnenie,Automatická dvojzónová klimatizácia,Elektrické ovládanie predných okien a spätných zrkadiel,Lakťové opierky vodiča a spolujazdca, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výbava pokračovanie: Centrálne uzamykanie - diaľkové,Navijak predný s diaľkovým ovládaním s min. nosnosťou 1,5 násobku celkovej hmotnosti vozidla s lanom s min. nosnosťou 1,5 násobku celkovej hmotnosti vozidla v dĺžke 30m,Ťažné zariadenie pevné na prívesný vozík s hmotnosťou do 750 kg nebrzdeného prívesu, vrátane elektroinštalácie,Vyhrievanie vonkajších spätných zrkadiel,Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča,Airbagy – čelný, bočný, hlavový pre vodiča a spolujazdca,Elektrická zásuvka 12V, min. 2x v kabíne, 1x v nákladnom priestore,USB konektor,Parkovací asistent so snímačmi vpredu a vzadu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výbava pokračovanie:  Zabudovaný navigačný systém + aktualizácia máp, Palubný počítač, Povinná výbava podľa §16 vyhlášky 464/2009 Z. z., Prihlásenie na SPZ, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Automobil do ťažkého terénu (pick up) s príslušenstvom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Karoséria, Jednotka: počet dverí, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,00; Technické vlastnosti: Karoséria, Jednotka: počet miest, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5,00; Technické vlastnosti: Karoséria-Ložná plocha plne oddelená od priestoru pre pasažierov, karoséria typu double cab s korbou, Jednotka: typ, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: double cab s korbou; Technické vlastnosti: Rozmery ložnej plochy - šírka-bez ohľadu na šírku medzi blatníkmi, Jednotka: mm, Minimum: 1450,00, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmery ložnej plochy - dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 1500,00, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Max. výkon, Jednotka: kW, Minimum: 120,00, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Krútiaci moment, Jednotka: Nm, Minimum: 400,00, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Svetlá výška, Jednotka: mm, Minimum: 190,00, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AUTOPOLIS, s.r.o. 4 94 416,67 20% EUR 9. Júl 2018 161852

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×