Obstarávanie

Reklamné predmety s potlačou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 196,40
Konečná suma(Bez DPH):
816,31
Zaplatené:
68.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
22462000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
600.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Propagačné materiály s logom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Popis bloku: obal z umelej kože čiernej farby, Hodnota / charakteristika: Poznámkový blok s elastickou stuhou na uzavretie a lacetkou vo farbe bloku, oblé rožky;; Technické vlastnosti: Rozmer bloku : výška 21,5 x šírka 13,5 x hrúbka 2 cm, Hodnota / charakteristika: linajkový s elastickým úchytom na pero vo farbe čiernej, kapitálka žltá, veľkosť potlače 5,0x3,0 cm;; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: počet listov min.80 s linajkami t.j.160 strán a 2 nepopísané listy(1spredu a 1zozadu bloku);; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: skupina potlače T2 alebo S2, nápis bude umiestený v pravom dolnom rohu-bielej farby;; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: vnútorné listy bloku žlté.; Technické vlastnosti: Popis pera: kategória pero s dotykom (hliníkové), Hodnota / charakteristika: Gulôčkové pero "Smart Touch Colour" alebo "ekvivalent" tenkým obrysom,; Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: s dotykovou koncovkou na obrazovku (na dotykovom telefóne); Technické vlastnosti: ., Hodnota / charakteristika: ukončenie (gulička) na konci hriadeľa vo farbe pera s čiernym atramentom.; Technické vlastnosti: Farba pera:, Hodnota / charakteristika: Oranžová 80 ks,jablkovo zelená 60 ks,žltá 80 ks,purpurova 40 ks,zelená 40ks ; Technické vlastnosti: Farba nápisu na všetkých perách:, Hodnota / charakteristika: biela, umiestnenie nápisu na pere bude upresnené úspešnému uchádzačovi.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Reklamné bloky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Gulôčkové perá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Anatex, s.r.o. 3 979,58 20% EUR 21. Január 2016 100133

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×