Obstarávanie

Dodanie a potlač reklamných predmetov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Katolícka univerzita v Ružomberku
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
750,00
Konečná suma(Bez DPH):
579,16
Zaplatené:
77.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
22462000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup stolových kalendárov a papierových tašiek. ; Grafická príprava a realizácia potlače variabilnými informáciami na propagáciu verejného obstarávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Kalendár: stĺpcový, bezobrázkový s hodinovým delením dňa, rozmer min.: 310x115 mm, väzba špirála, slovenské menné kalendárium, obsahuje daňové pripomienky, fázy mesiaca, východy-západy slnka, sviatky... Na liste každého týždňa je kalendárium predchádzajúceho i nasledujúceho mesiaca. , Hodnota / charakteristika: podmienkou; Technické vlastnosti: 2. Katolícky kalendár: dvojtýždenné riadkové kalendárium s menami, náboženskými i štátnymi sviatkami, väzba špirála, rozmer min.: 220x195 mm, jazyk slovenský, plnofarebný s náboženskými motívmi. , Hodnota / charakteristika: podmienkou; Technické vlastnosti: Potlač kalendárov 1. - 2. - obojstranná, na dolnej lište, potlač logom, názvom a adresou verejného obstarávateľa, farba potlače červená, plocha potlače cca 50% na každej strane. , Hodnota / charakteristika: 330 ks; Technické vlastnosti: 3. Tašky - Biele papierové s plochým papierovým držadlom vyrobené zo strojne hladeného sulfátového papiera, rozmer min.: 320x130x420 mm. , Hodnota / charakteristika: podmienkou; Technické vlastnosti: Potlač tašiek - jednostranná potlač logom a odkazom na web stránku verejného obstarávateľa, farba potlače zlatá, plocha potlače cca 50%., Hodnota / charakteristika: 1.000 ks

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Plánovací pracovný stolový kalendár na r. 2017 , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 290; Technické vlastnosti: 2. Katolícky stolový kalendár na r. 2017 , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 3. Biele papierové tašky , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Anatex, s.r.o. 2 695,00 20% EUR 8. September 2016 117427

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×