Obstarávanie

Membrany pre laserovu mikrodisekciu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Neurobiologický ústav SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
705,00
Konečná suma(Bez DPH):
489,58
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33793000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Nosný rám (11532325) doporučený k podpore membrány počas prípravy vzorky, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: tepelná odolnosť do 130 ° C, vhodné pre mikrovlnné spracovanie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: xylén (do 15 min), metanol, etanol, acetón (5 min) odolný, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: objektívy: 5x, 6.3x, 10x, 20x, 40x, 63x, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: na tkanivové rezy, ktoré vyžadujú od nízkej do maximálnej intenzity lasera. Veľmi malé ( 4 mm2) plochy , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: doporučené pre proteomické nadväzné aplikácie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: doporučené pre krájanie veľkých plôch pri malom zväčšení, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: obmedzená disekcia non-adherentných buniek (ako sú krvinky, baktérie, huby, mach, atď), za použitia sendviča dvoch rámových snímkov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nízka autofluorescencia, vhodné pre dlhodobé skladovanie (napr. -80 ° C), Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Membrany pre laserovu mikrodisekciu 2x50ks balenie, RNA-ase free, nazov: Steel frame slides with PET membrane (1.4 µm), 50 pieces, 26x76 mm area for LMD applications, RNase-free + Frame support na pripravu vzoriek, balenie obsahuje držiak, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PRAGOLAB s.r.o. 1 587,50 20% EUR 8. December 2016 127413

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×